Roleta

Roleta má tři polohy nastavení, které ovlivňují úroveň stínění. Redukuje množství světla vstupujícího do interiéru a poskytuje pocit soukromí. Široká nabídka barev umožňuje sladit roletu s výzdobou každého pokoje.

Pestrá škála barev a velký výběr vzorů materiálu umožňují sladit roletu s libovolně řešeným interiérem a esteticky povznést jeho charakter. Boční hliníkové vodicí lišty kryjí boky textilie a umožňují ponechat roletu v libovolné poloze.

Průsvitnost rolety ARP

ARP

Roleta je opatřena materiálem, který omezuje intenzitu světla pronikajícího do místnosti, rozptyluje ho a vytváří pocit příjemného zastínění.

Průsvitnost rolety ARF

ARF

Materiál použitý pro výrobu rolety je z vnější strany potažen speciálním stříbrným materiálem, který nepropouští světlo, což umožňuje zatemnit interiér. Boční vodicí lišty a těsnění ve spodní části rolety minimalizují prosvítání světla.

Průsvitnost rolety ARF DreamWorks

ARF DreamWorks

Rolety s dětskými motivy jsou ideálním doplňkem do dětského pokoje. Díky vysoce kvalitní grafice pozmění jeho charakter. Roleta je vyrobena z materiálu, který zabraňuje pronikání slunečních paprsků do interiéru a umožňuje zatemnit místnost.