Hliníkové venkovní žaluzie typu C (C-80, C-65, C-805)

Atraktivní vzhled lamel o šířce 80 a 65 mm nabízí architektům zajímavý prvek pro moderní řešení vzhledu fasád a současně ideální prostředek k zajištění příjemného prostředí v interiéru.

Dlouhá životnost – polyuretan-polyamidem lakované lamely, zesílené nosné šňůry a pásky s vysokou pevností v tahu speciálně upravené proti oděru, zaručují dlouhou životnost žaluzií.
Odhlučněný chod žaluzií – silný profil lamel a vodící lišty opatřené pryžovým těsněním redukují vnější hluk a hlučnost větru na minimum.

Hliníkové venkovní žaluzie typu Z (Z-70, Z-90)

Atraktivní vzhled lamel o šířce 90 a 70 mm nabízí architektům zajímavý prvek pro moderní řešení vzhledu fasád a současně ideální prostředek k zajištění příjemného prostředí v interiéru.

Vysoký stupeň izolace – těsně přiléhající lamely snižují cirkulace vzduchu mezi lamelovou plochou a oknem, čímž přispívají ke zlepšení hodnoty izolace i v zimním období.

Odhlučněný chod žaluzií – lamely se zaválcovaným těsnícím profilem a excentrickým vodícím čepem redukují vnější hluk a hlučnost větru na minimum. K eliminaci hluku rovněž přispívají boční vodící lišty opatřené pryžovým těsněním.

Hliníkové venkovní žaluzie typu S (S-90)

Atraktivní vzhled lamel o šířce 90 mm patří mezi nepraktičtější typ. Kombinují funkčnost, účelnost a ladný design. Velmi dobře zastíní interier a díky zaválcovanému těsnění eliminují hluk podobně jako lamely ve tvaru Z. Zároveň opticky připomínají venkovní rolety, což je vhodné např. při kombinaci venkovních žaluzií a venkovních rolet nebo roletových vrat  na jednom objektu. 

Vyšší komfort – automatizace. Podobně jako u předchozích typů může být žaluzie ovládána elektromotorem, který je kompaktně vestavěn v horní liště. Vyššího komfortu je možno docílit použitím automatických slunečních a časových řídících jednotek.